Aktivitāte0%

Pastāsti citiem

Romualds Ražuks
šobrīd neesmu portālā

Komisijas, kurās darbojos:

  • Ārlietu komisija
  • Pilsonības likuma izpildes komisija
Uzdod jautājumu
Mana intervija
Mans blogs
Kāpēc pievienojos Zatlera Reformu Partijai
Kāpēc pievienojos Zatlera Reformu Partijai
05.09.2011 22:51
Pirms 20 gadiem mēs izcīnījām valsts neatkarību, bet nepratām to pārvēst par visas tautas labklājības pamatu. Vara nonāca partiju un cilvēku rokās, kuru mērķis bija nevis valsts uzplaukums, bet šauras mantiskās intereses, pašlabuma meklēšana.

Rezultātā – tauta ir sašķelta ne tikai etniski, no visām Eiropas valstīm Latvijā ir vislielākā mantiskā nevienlīdzība. Beidzot ir jāaptur valsts izzagšana.

Es mēģināju to izdarīt viens, vadot Jūrmalas domi, bet vienam tas ir neiespējami, ir vajadzīgs tautas atbalsts, izpratne.

Es zinu, cik Latvijas tauta ir stipra un drosmīga, jo no 1990. gada līdz 1992. gadam vadīju Latvijas Tautas fronti. Mūs nespēja apturēt ne „omonieši” ne 1991. gada pučs. Pie varas esošām partijām vajadzētu atcerēties 1991. gada janvāra Vislatvijas manifestāciju Daugavmalā un saprast, ka tautas pacietība nav bezgalīga!

Es griežos pie jums, kā pie Latvijas patriotiem, kuriem nav vienaldzīga valsts un tuvinieku likteņi – neesiet vienaldzīgi, jo vienaldzība ir dvēseles nāve – piedalieties vēlēšanās. Ja jūs atbalstīsiet manu kandidatūru, es visus spēkus veltīšu cilvēku dzīves apstākļu uzlabošanai Latvijā.

Katrs no jums, cienījamie vēlētāji, varēs griezties pie manis ar savām problēmām, jo tās skar arī mani kā cilvēku un pilsoni, Saeimā es būšu Jūsu pārstāvis. Atbalstiet ZRP un mani Romualdu Ražuku ar 10.kārtas numuru Vidzemes sarakstā pieliekot savu pozitīvo atzīmi.

Ja ievēlēsiet mani par 11.Saeimas deputātu, es strādāšu, lai:
- apturētu Latvijas kā valsts izpostīšanu:
• novēršot demogrāfisko katastrofu,
• apturot „darba emigrāciju”,
• nepieļaujot Latvijas lauku depopulāciju,

- valsts atbalstītu jaunu uzņēmumu un ražotņu izveidošanu, Latvijas ekonomikā atjaunotu kūrortu nozari,
- valsts aparātā strādātu profesionāļi, lai noteiktu obligātu valsts ierēdņu izdevumu deklarāciju,
- Latvijā tiktu ievērotas iedzīvotāju sociālās tiesības un garantijas – stabila pensiju sistēma, pieejama veselības aprūpe, konkurētspējīga izglītība.

Es cīnīšos pret:
- korupciju un „ofšoru” shēmām,
- biznesa un politikas saplūšanu (oligarhu intereses politikā),
- partiju ielikteniem uzņēmumu valdēs un pašvaldību uzņēmumos, ja tie nav profesionāļi,
- Iestāšos pret „politisko atbildību”, jo par valstij neizdevīgu līgumu noslēgšanu un citām darbībām, kas ir radījuši zaudējumus, ir jābūt kriminālatbildībai,
Atbalstiet reformas un mani, Romualdu Ražuku ar 10.kārtas numuru sarakstā pieliekot savu pozitīvo atzīmi +.


Ar cieņu,

Romualds Ražuks
romualds
Pastāsti par šo blogu: