gudrasgalvas.lv saturs vairs netiek atjaunots, bet joprojām iespējams apskatīt 10. un 11. saeimas deputātu blogus, sarunas un aktivitāti

Aktivitāte0%

Pastāsti citiem

Ināra Mūrniece
šobrīd neesmu portālā

Komisijas, kurās darbojos:

  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
  • Sabiedrības saliedētības komisija
Mana intervija
Mans blogs
Latvija pastāvēs vienīgi kā nacionāla valsts
Latvija pastāvēs vienīgi kā nacionāla valsts
14.09.2011 11:35
Nacionālas valsts princips ir pašsaprotams Eiropas Savienībā, un tur neviens nekaunas teikt, ka Francija ir franču tautas valsts, Dānija – dāņu tautas valsts u. tml. Skaļi un ar pašcieņu tas beidzot jāpasaka arī Latvijā, aicinot valstsnācijā iekļauties tos cittautiešus, kam rūp neatkarīgās Latvijas valsts nākotne, kas ciena mūs, mūsu valodu un kultūru.

Nacionālas valsts princips, kā arī valsts valodas pozīcijas jānostiprina Satver­smē. Tas ļaus ātrāk pārtraukt šo pārkrievošanas murgu, ko diemžēl pieredzam, un aktīvāk dot pretsparu Latvijas valstij klaji nedraudzīgām kustībām. Latvija būs ekonomiski un demokrātiski spēcīga vienīgi kā nacionāla valsts. Tad valsts pastāvēs ilgtermiņā, neieslīdot Krievijas ekonomiski politiskajā orbītā. Līdz ar to tā ir cīņa ne tikai par Latvijas nākotni un latvisku Latviju mūsu bērniem, bet arī morāls pienākums pret visiem tiem, kuri atdeva savu dzīvību par mūsu valsti brīvības cīņās un okupācijas laikā.
Pastāsti par šo blogu: