gudrasgalvas.lv saturs vairs netiek atjaunots, bet joprojām iespējams apskatīt 10. un 11. saeimas deputātu blogus, sarunas un aktivitāti

Aktivitāte0%

Pastāsti citiem

Dāvis Stalts
šobrīd neesmu portālā

Komisijas, kurās darbojos:

  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
  • Pieprasījumu komisija
Mans blogs
Kas ir Saskaņas centrs - 3
Kas ir Saskaņas centrs - 3
24.09.2011 14:57
6.KOMUNISMS
Visi „saskanieši” bez izņēmuma noliedz okupācijas faktu. (Vai tas vairo saskaņu starp latviešiem un krieviem?)

Tāpat Saskaņas centrs aizstāv čekistu, kara noziedznieku Kononovu, kurš ATZINA, ka NOGALINĀJA vairākas ģimenes(!), arī sievietes!
Liekulis Ušakovs uzskata, ka leģionāri ir kauns Latvijai- bet kara noziedznieks Kononovs, kurš sadedzina grūtnieces, tātad ir varonis?!!!

Nevienā 25.martā, ne 2008. gadā ,ne 2009.g., Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienās, ne Ušakovs(kad vēl nebija mērs), ne kāds cits no Saskaņas centra nav redzēts nevienā piemiņas pasākumā. Vai neierodoties uz šiem pasākumiem tiek veicināta Urbanoviča piesauktā saskaņa starp latviešiem un krieviem?!
www2.la.lv

7.FAŠISMS
Liekulīgais Saskaņas centrs nosoda 16.marta gājienu un leģionārus, jo tur visi ir fašisti, bet vai kāds ir dzirdējis par Krievijas neonacistu zvērību (ebreju slepkavībām; gruzīnu, tatāriešu meiteņu izvarošanām Maskavā) nosodīšanu no SC puses?!

Vai Saskaņas centrs ir rīkojis kādu piketu pie Krievijas vēstniecības, kurā nosoda krievu fašistu izdarības Krievijā?...

8.NEPILSOŅI
Arī- vai nebūtu lielāka Urbanoviča un Ušakova piesauktā saskaņa starp latviešiem un krieviem, ja t.s. „saskaņa” būtu balstīta tikai uz latviešu vērtībām?!
Ja visi krievi atzītu okupāciju, mācītos latviešu valodu (un absurdi nepieprasītu krievu kā otro valsts valodu), izturētos ar sapratni pret leģionāriem, nosodītu komunismu- UZREIZ BŪTU SASKAŅA-vairs nekādu problēmu!

Bet nez kāpēc latviešiem tiek uzspiestas krievu vērtības!
Mums, latviešiem, ir bez ierunām jādod pilsonība visiem krieviem, pat tiem, kuri 60 gados nevar iemācīties (intelekts?!...) pat vienu vārdu latviski!

Jautājums arī ir- vai nepilsoņi ir vispār pelnījuši pilsonību?! (Ar nodokļu maksāšanu ir par maz!)
Vai mums, latviešiem, jādod pilsonība tiem krieviem, kuri neatzīst okupāciju un uzskata Staļinu par svēto?

Jautājums arī ir- kāds nepilsoņiem būs labums no pēkšņi iedotās pilsonības? KO- piens būs lētāks vai maize?
Īstenībā Saskaņas centrs, Jānis Urbanovičs, Nils Ušakovs un citas pro-krieviskās partijas grib iedot pilsonību visiem nepilsoņiem, jo cer, ka tad tie balsos par krievu partijām, jo jāņem vērā, ka vairākums nepilsoņu ir tieši krievi.
Visas šīs skaistās runas par „cilvēktiesībām” un „saskaņu” ir tukša muldēšana, LIEKULĪBA, aiz kuras slēpjas vēlme iegūt pēc iespējas lielāku varu Rīgas domē un Saeimā!
Tas ir vienīgais iemesls „saskaniešu” gaudošanai par pilsonību un „cilvēktiesībām”!

Cilvēki (krievi), kuri gribēja būt daļa no Latvijas sabiedrības, jau sen ir ieguvuši pilsonību un nečīkst par izdomāto pasaku ar nosaukumu- „diskriminācija”!!!

9.VALODA un TULKI
Kad tēvzemieši rādīja savu slaveno klipu, kurā tiek rādīts kā Saskaņas centrs maina valodas likumu, tad SC tēloja savu sašutumu, sauca TB par fašistiem, bet jau pēc pāris mēnešiem- šogad martā- iesūdzēja Satversmes tiesā Latvijas valsti ar prasību atcelt(!) Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa likumu, kas nosaka zināt minimālas latviešu valodas zināšanas konkrētas profesijas vajadzībām, jo tā redz, ir krievu „diskriminācija”!

Un šī jau nav pirmā reize, bet gan n-tā reize kad Saskaņas centrs iesūdz tiesā valsti ar prasību atcelt Valsts Valodas likumu!
lv.wikipedia.org
www2.la.lv

Vai šīs tiesas vairo saskaņu starp latviešiem un krieviem?

Interesanti, ka par „diskrimināciju” Saskaņas centrs sauc Valsts Valodas likuma izpildīšanu!
Jo redz, pēc Saskaņas centra domām, ja krievu nepieņem darbā, tāpēc, ka viņš slikti zina latviešu valodu, tad tā ir „diskriminācija”!
Bet ja šis pats krievs, savā darbavietā, nespēj atbildēt uz nevienu no latviešu jautājumiem, tad tas ir normāli, jo vienmēr jau var pāriet uz krievu valodu, un tādā gadījumā, pēc liekulīgā SC domām, latviešu diskriminācija gan nenotiek, pat ņemot vērā, ka Latvijā ir 59,2 % latviešu un tikai 28% krievu!

Visiem normāliem cilvēkiem Latvijā ir skaidrs, ka zināt latviešu valodu, izpildīt(!) Valsts valodas likuma prasības IR KATRA LATVIJAS IEDZĪVOTĀJa PIENĀKUMS, nevis „diskriminācija”!!!

Ventspils Domē, 2009.gadā, iekļuva Jeļena Garbuzova- SC deputāte.
Pēc ievēlēšanas Jeļena Garbuzova uzreiz paziņoja, ka uz pašvaldības sēdēm grasās nākt ar TULKU(!), jo tādējādi- nerunājot latviski, demonstrēs, kā valsts ierobežo krievvalodīgo iedzīvotāju tiesības!...
tinyurl.com

tinyurl.com

tinyurl.com

tinyurl.com

Arī Valērijs Kravcovs (SC biedrs) nāk uz Liepājas domes sēdēm ar TULKU!
skatiens.lv
Pastāsti par šo blogu: